Polityka prywatności

prywatność Zobowiązujemy się do ochrony prywatności naszych klientów. Zapewniamy, że wszystkie informacje o klientach nie będą ujawniane osobom trzecim z wyjątkiem tych, które spełniają warunki dostawy lub jakiegokolwiek niezbędnego procesu sprawdzania zamówienia lub płatności. & Nbsp; Poprzez złożenie z nami zamówienia, wyrażasz zgodę na gromadzenie i wykorzystywanie danych osobowych podanych poniżej, zgodnie z niniejszymi zasadami. Wszelkie zmiany wprowadzone do tych warunków zostaną opublikowane w serwisie, dzięki czemu będziesz zawsze informowany o gromadzeniu i wykorzystaniu danych osobowych.

Secure Socket Layer (SSL) , aby przetwarzać bezpiecznie transakcję kartą kredytową online. Szczegóły płatności są szyfrowane i nie mogą być odczytywane podczas podróży przez Internet. Numery kart kredytowych nie są przechowywane w jasnym tekście na naszej stronie internetowej.


gromadzenie i wykorzystywanie danych osobowych

Będziemy zbierać informacje dotyczące wysyłki Twojego zamówienia, w tym imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne potrzebne informacje. To jest konieczne, abyśmy przetworzyli Twoje zamówienie. & Nbsp;

Użyjemy Twojego adresu e-mail, aby wysłać Ci & nbsp; informacje o śledzeniu po wysłaniu go. & Nbsp;

Co więcej, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail lub telefon, jeśli wystąpią jakieś problemy z realizacją zamówienia. & Nbsp;

Wreszcie możemy od czasu do czasu wysłać Ci e-maila z aktualizacjami naszych przyjazdów lub promocji, jeśli kiedykolwiek nasza firma zamówiła. Możesz kliknąć link Anuluj subskrypcję w każdej chwili, jeśli nie chcesz jej otrzymywać.

(po anulowaniu subskrypcji możesz zrezygnować z linku z dowolnego biuletynu e-mailowego lub swojego osobistego ustawienia subskrypcji).

& nbsp;


Strony trzecie Dane dostarczone nam nie będą sprzedawane organizacjom zewnętrznym; Mogą być udostępniane tylko w celu przetworzenia wybranego zamówienia zgodnie z powyższym opisem. Nasza witryna może zawierać linki do iz innych stron internetowych, reklamodawców i osób trzecich, którzy śledzą te linki, musisz również sprawdzić, czy strony internetowe są właścicielami polityki prywatności, ponieważ nie przyjmujemy żadnej odpowiedzialności za te zasady.


Niedokładności i korekty
Staramy się, aby Twoje dane osobowe były dokładne i aktualne. Jeśli znasz błędy lub nieścisłości, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: Cindy2.pan@outlook.com